Referanslarımız

Vizyon Hakkında Sizden Gelenler..

Rümeysa K.

Lise derslerimde çok başarılı değildim. Sınavlara hazırlanmaktan ve sınavlardan nefret ediyordum. Hatta  belli bir hedefim bile yoktu. Ancak rehberlik servisinin yardımıyla kendime yeni bir vizyon oluşturdum. Şu anda başarmak için neler yapılması gerektiğini biliyorum ve hedefime ulaşmak için çabalıyorum. Özellikle rehberlik servisi bir numara…

Anıl G.

Kursumuzda en çok hoşuma giden durumlardan birisi az  öğrencinin olmasıydı. Bu sayede öğretmenlerimiz bize daha çok vakit ayırdı. Birebir dersler ve soru  çözümleriyle başarım iki katına çıktı. Kendime olan özgüvenim ve ailemin bana duyduğu saygı arttı.

Hüseyin Ş.

Çorum’un en iyi okullarından birisinden mezun oldum. Buradaki öğretmenlerime çok şey borçluyum .Konu eksiklerimi tek tek tespit edip benim için çalışma planı oluşturdular. Onların sayesinde netlerimi %20 arttırdım.

Seda Y.

Öğretmenlerin bu  kadar iyi olması  ve yayınların özenle seçilmiş olması benim ilerlememde önemli bir etkendi.

Mustafa H.

İlk geldiğimde matematik dersini anlayabileceğimi  düşünmüyordum. Sonraki günlerde ise matematik sorularını çözdükçe kendime olan güvenim arttı. İlk başladığımda  2 net  yapabiliyorken  sene sonunda 18 nete kadar ulaştım . Özellikle matematik öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum.